ChristenUnie blij met plannen voor uniek schoolconcept in Onstwedde

puzzelmaandag 12 november 2007

Ingrid Sterenborg , Willem Koning en ondergetekende waren blij met de uitleg van de plannen van Ubbo Emmius, de Regenboog en de Prof. M.J.Langeveldschool. De afgevaardigden waren uitgenodigd in Onstwedde bij de vertegenwoordigers van deze scholen op vrijdag 10 november 2007

Samen willen  bovengenoemde  scholen  een school voor leerlingen van 2,5 tot en met 16 jaar realiseren.. Een school met een duidelijk doorlopende leerlijn. Een plek waar een uitstekende afstemming is van de zorg. Een onderwijsconcept  ontleend aan modellen  in Duitsland en Finland.Een unieke school in een nieuwe multifunctionele accommodatie met o.a. sciencefloor, een plein voor moderne talen, een vaklokaal voor kunst& cultuur en natuurlijk een sportzaal. Deze sportzaal moet tevens geschikt zijn voor alle sportverenigingen in Onstwedde.

Na afloop kregen we  een rondleiding door de huidige locatie en de  te krappe sporthal.

Een van de speerpunten van de ChristenUnie( een nieuwe en grotere sporthal ) zal bij uitvoering van deze plannen eindelijk verwezenlijkt kunnen worden.

Okko Dijkstra, raadslid voor de ChristenUnie.

« Terug